OFICIALUS EGLĖS JAKŠTYTĖS FC #1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OFICIALUS EGLĖS JAKŠTYTĖS FC #1

Oficialus 'sienų drebintojos' savo balsu Eglės Jakštytės fanų forumas !
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Išvydusi ,,Žvaigždžių duetų“ naujokus I.Šimukauskienė prabilo apie sekso pozas

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Jolly
Panelė administratorė
Jolly


Pranešimų skaičius : 3446
Join date : 2009-09-15
Age : 29
Miestas : Pabradė

Išvydusi ,,Žvaigždžių duetų“ naujokus I.Šimukauskienė prabilo apie sekso pozas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Išvydusi ,,Žvaigždžių duetų“ naujokus I.Šimukauskienė prabilo apie sekso pozas   Išvydusi ,,Žvaigždžių duetų“ naujokus I.Šimukauskienė prabilo apie sekso pozas Icon_minitimeTr. 02 23, 2011 7:11 pm

Antradienio vakarą buvo nufilmuota dar viena muzikinio šou ,,Žvaigždžių duetai“ laida. Joje debiutavo aktorius Tomas Rinkūnas ir ,,Muzikos akademija 2“ nugalėtoja Eglė Jakštytė.

Mariaus Matulevičiaus dainą ,,Tu nežinai“ atlikę debiutantai pakerėjo komisijos narius Kristiną Kazlauskaitę, Gediminą Zujų, Ramūną Rudoką ir Vytautą Juozapaitį.

,,Aš tikiuosi, kad Tomas užhipnotizuos Eglę, nes jis taip žiūrėjo nenuleisdamas akių<...>“, - pastebėjo Gediminas Zujus-Geležinis. Tuo metu T. Rinkūnas į vatą žodžių nevyniojo: ,,Aš ją myliu“.

,,Tomai, ar jūs galvojate, kad muzika yra tiesiausias kelias į moters širdį? <...> Tomai, koks jausmas yra išbandyti kitą kūrybos terpę? Koks jausmas pabūti scenoje ne aktoriumi, o dainininku?“, - teiravosi laidos vedėja I. Šimukauskienė. Aktoriaus atsakymas buvo trumpas: ,,Labai panašu į seksą“.

,,Iš kokios pusės?“, - klausė I. Šimukauskienė, o T. Rinkūnui pasitikslinus ,,iš kokių pusių būna seksas?“, laidos vedėja tęsė flirtą: ,,Iš įvairių pusių būna!“.

,,Aš vartoju tą žodį kaip savoką. Būna malonu tikriausiai“, - filosofavo T. Rinkūnas, o I. Šimukauskienė reziumavo: ,,Čia kaip būna poza kažkokia tai?“. Išgirdusi atsakymą, kad ,,priklauso ir nuo to“, laidos vedėja kiek sutriko ir prisipažino, jog kaista, girdėdama tokius aktoriaus atsakymus.

http://www.klubas.lt/tv/isvydusi-zvaigzdziu-duetu-naujokus-isimukauskiene-prabilo-apie-sekso-pozas-foto.d?id=42328525
Atgal į viršų Go down
simute :)
Aš rasiu savo kelią, Jis ves pas tave:*
simute :)


Pranešimų skaičius : 982
Join date : 2010-03-27
Age : 30
Miestas : tauravas:)

Išvydusi ,,Žvaigždžių duetų“ naujokus I.Šimukauskienė prabilo apie sekso pozas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išvydusi ,,Žvaigždžių duetų“ naujokus I.Šimukauskienė prabilo apie sekso pozas   Išvydusi ,,Žvaigždžių duetų“ naujokus I.Šimukauskienė prabilo apie sekso pozas Icon_minitimeTr. 02 23, 2011 7:17 pm

jei as tai supratau,kad eglute su tomu pakerejo visa komisija?
jei tap tia VALIO Eglutej :*
Atgal į viršų Go down
Jolly
Panelė administratorė
Jolly


Pranešimų skaičius : 3446
Join date : 2009-09-15
Age : 29
Miestas : Pabradė

Išvydusi ,,Žvaigždžių duetų“ naujokus I.Šimukauskienė prabilo apie sekso pozas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išvydusi ,,Žvaigždžių duetų“ naujokus I.Šimukauskienė prabilo apie sekso pozas   Išvydusi ,,Žvaigždžių duetų“ naujokus I.Šimukauskienė prabilo apie sekso pozas Icon_minitimeTr. 02 23, 2011 7:20 pm

Mhm! Man atrodo ji stipriai pasirodė ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Išvydusi ,,Žvaigždžių duetų“ naujokus I.Šimukauskienė prabilo apie sekso pozas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išvydusi ,,Žvaigždžių duetų“ naujokus I.Šimukauskienė prabilo apie sekso pozas   Išvydusi ,,Žvaigždžių duetų“ naujokus I.Šimukauskienė prabilo apie sekso pozas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Išvydusi ,,Žvaigždžių duetų“ naujokus I.Šimukauskienė prabilo apie sekso pozas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
OFICIALUS EGLĖS JAKŠTYTĖS FC #1 :: Žvaigždžių duetai (2011) :: Naujienos, straipsniai-
Pereiti į: