OFICIALUS EGLĖS JAKŠTYTĖS FC #1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OFICIALUS EGLĖS JAKŠTYTĖS FC #1

Oficialus 'sienų drebintojos' savo balsu Eglės Jakštytės fanų forumas !
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Dienoraštis.

Go down 
5 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dienoraštis.    Dienoraštis.  Icon_minitimePen. 10 29, 2010 9:42 am

okai. čia rašysiu savo dienoraštį. :)
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 4:49 pm

Dienoraštis.  Tumblr_lb42agktck1qbtyfto1_500_large
2010.10.30

vakar buvau draugės gimtadienį, grįžau namo tik apie pusė dviejų nakties, tai šnd miegojau iki 12 val., šiaip būčiau ir ilgiau miegojus, jei ne pusbrolis, prikėlė galvakojis. ;DDD atsikėlus galvojau numirsiu, galvą labai skaudėjo, mergaitės patarimas: nepersišvęskit gimtadienio. ;DDDD okei, išsiridenau šiaip ne taip iš lovos, bet tada pajutau, kad nesveikai kelią skauda. vakar mat diskane buvom, tai čiuju biškį kaip nors nepatogiai padėjau ir atsiliepė vėl, nes jis pas mane jau kokius 5 kartus išsuktas, tada nuvariau susitvarkiau, nes atrodžiau tragiškai ir tada praslampinėjau kokias 3 valandas nieko neveikdama. tada su mama išsikepėm pyragą, omj, koks skanus išėjo, omj omj, pusė gal jau nebėra. ;DDD tai vat. galvą dar truputį skauda, bet nenoriu mamai sakyt, sakys po to, ką ten vakar gėrėt. aiii, nu dzin. išgyvensiu kaip nors. tai tiek šiandien iš manęs.

xoxo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 4:53 pm

Matosi, smagus baliūūkas buvo ;DD*
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 6:42 pm

toks smagus, kad OMG. ;DDDD
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  Icon_minitimeKv. 11 18, 2010 8:47 pm

Dienoraštis.  Tumblr_lc239vBXFX1qbb92eo1_500_large
2010 m. lapkričio 18 d.

labas labas labas!!! šiandien tokia nusikalus jaučiuos.. tas lapkričio oras turbūt pirmą kartą mane paveikė. negaliu. jaučiuos kaip zombis. :D krč, išsiaiškinau, kad dalyvauju mokyklos seimo veikloj, tai vat, labai faina, na tik čiuju kaip visada nemažai laiko atims, prieš visokias prvencines savaites ar šiaip prevencines dienas, mat pasirinkau prevencinį komitetą, bet tiek to, vis tiek nieko gero neveikiu namie. dar tada turim vat iki kažkada padaryt Kalėdinį vaidinimą, tema "ateities laikų Kalėdos", nieko tokia, bet buvo ir geresnių. kas dar? ai, vat vakar pasijaučiau žiauriai pamaloninta, kai vienas žmogus pasakė, kad laiko mane savo pavyzdžiu, nu taip nerealiai buvo. bet nemanau, kad iš manęs geras pavizdys yra, nu bet tebūnie.
kalbant apie dieną mokykloj, tai tokia niekuo neišsikirianti buvo. pirma informatika buvo, tai grybą pjovėm, ir nepatikėsit, mano kompiuteris užtrigo tik vieną kartą. REKORDAS. (party) tada antra kūno kultūra, nedariau, labai tingėjau persirenginėt, pasakiau mokytojai, kad labai kelią skauda, nors nifigą ten man jo neskauda, na gal tik kai laiptais lipu. trečia buvo matematika, vos neišprotėjom su drauge, omg omg omg, kokia nuobodi pamoka ir kaip aš pradėjau nekęst matematikos. kažkokius kvadratinių funkcijų grafikus braižyt, fūūūūū, NEKENČIU. ;xxx tada ketvirta fizika, boring. penkta geografija, mokiausi anglų laišką, nieko įdomaus. šešta anglų, rašėm laišką, šiaip manau, kad normaliai parašiau ir neblogą pažimį gausiu. ir šiaip, šiemet anglų geriau sekasi. septinta dailė, BORING. vuot. ai dar po pamokų su draugėm varėm tarp mokyklinių futbolo varžybų žiūrėt. šūdas, mūsų gimnazija paskutinė liko. na, bet ko norėt, kai mokykloj vartų nėra ir pirmą kartą komanda žaidė tarpusavy jau varžybose. krč, galėtų gi direktorius parūpint mūm vartus, šūdžius. ;DDD tai vat. tokios tokialės mielosios. dabar šaunu į lovytę, dar gal paskaitysiu truputį ir tada miegučio. IKI. :@@@@@@@@@@ (hug)
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  Icon_minitimeAntr. 11 23, 2010 5:06 pm

Dienoraštis.  Tumblr_lbqbq6PQMF1qc7ngno1_500_large_large
2010 m. lapkriščio 23 d.

sveikos sveikos, pupos uogos.!! ;**** pagaliau praėjo praeitos savaitės depresinė nuotaika. (party) jaučiuosi ŽYMIAI geriau. aš jau toks žmogus esu, kuris nemoka liūdėt. o pastaroji savaitė buvo kaip tik tokia, tai dabar atgaunu jėgas, taip gera, visi man tokie mieli atrodo dabar. ;DD nu okei, nusišneku jau. ;D šiandien jau antradienis, vadinasi ryt trečiadienis ir neužilgo savaitgalis, uojjj, kaip laukiu. dabar taip savaitgalius pradėjau vertint, kad omg. ;DDD vat dar penktadienį turėsiu skrajutes parduotuvėj dalint, suknistas darbas, bet ką padarysi, mokykloj socialines valandas tai reikia susirinkt. duuuh. tai vat. kalbant apie šiandien, tai nieko gero nenuveikiau. buvau mokykloj, ten šiaip ne taip laiką prastūmiau. rašėm rusų, sušiktai sekėsi, bet gal gausiu bent 8. nu krč, nepasakosiu visos nuobodžios dienos mokykloj. po to per klasės valandėlę, rinkomės kur į eskursiją varyt, nusprendėm, kad į teatrą, beliko išsirinkt kokį. tai vat. laukiu aš taip nesveikai gruodžio 11d., turėtų būt smagu, jei viskas pavyks, ką su draugėm su planavom, tada dar laukiu nesveikai Kalėdų, o Naujų metų laukiu laukiu laukiu irgi. omfg, šiandien labai miniu žodį "laukiu", nu bet ką man padaryt, jei aš laukiu nu, ;DDDD tai vat, dar būtų gerai, kada į Anykščius nusigaut, su drauge susitikt, tada dar mama sakė per kalėdų atostogas išleis į Vilnių pas drauges, tai vat dar vienas įvykis, kurio LAUKIUUUUUU. nu krč, aš gyvenu laukimu, kaip supratot. gerai, matau aš čia suku tą patį per tą patį, tai užteks man. IKI. ;*****-***
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  Icon_minitimePen. 12 03, 2010 4:56 pm

Dienoraštis.  Tumblr_lctanuZgNl1qbxp5zo1_500_large
2010 m. gruodžio 3 d.

sveikūtės, mielosios. (hug) :****** pirmasis įrašas žiemą. ou yėyyy. ;DD taigi PENKTADIENIS. lamingiausia diena savaitėje. yeah. ;DD tik penktadieniais užvaldo toks nesveikai geras jausmas, kai nuskamba skambutis po chemijos. :DDD tai vat. ką galiu papasakot. sakiau vakar parašysiu, bet kažkaip neprisiruošiau, nes labai kompas lagino. tai vat kalbant apie vakar, buvo visai fainiai. nusipirkom du kilogramus mandarinų už vieno kilogramo kainą. :DDD smagu, ane? ;D pardavėja norfą į bankrotą uvarys, jei taip visiem žmonėm apskaičiuoja. :DDD nu bet whatever, mūm pasisekė ir laimingos išėjom ėst mandarinų. xD krč, dar tada vakar, uoj ne, užvakar, atsisiunčiau varžybas Real'as vs. Barcelona. rodė per žinias, kad įdomios, tai ir susigundžiau. :D bet rimtai gerūlės buvo. tiek drakių ir panašiai, ojojojojjjj. :DDD ir šiaip įvarčiai gražūs buvo. nu krč. :DDDDDD kalbant apie šiandien. jop. kvietė šnd mane eit pas klasioką taip sakant penktadienio atšvęst, nu tipo pagert. :DD bet atsisakiau, nes kitą savaitgalį draugės gimtadienis, o kiekvieną savaitgalį gert nesiruošiu. tai vat. po to vat neseniai draugė paskambino, tai ji irgi sakė neis, nes tipo tingi ten, ateis pas mane, pažiūrėsim "vienas namuose" dar šiaip pasiausim, nu krč, kaip visada čia. ;DD vat. kas daaaar? ai, pastebėjau, kad mūsų ketvirtukas kažkaip vienas nuo kito tolstam. krč, dabar gaunu pasiūlymus arba iš Miglės ir Evelinos arba iš Simonos, ir tada turiu rinktis, biesina žiauriai, tada nesirenku nieko ir lieku viena sėdėt namie. taip ir stumiu laiką. nu krč, noriu, kad visos vėl būtumėm kartu, kad kažkaip vėl susiderintumėm viską drauge. bet kažkaip atrodo, kad nebebus taip, nes Miglė su kita klasioke kažkaip pradėjo labiau sutart, Evelina daugiau renkasi Miglės kompaniją, nu žodžiu. bet aš vis dar tikiuosi, nes viltis miršta paskutinė. :} nu gerai, į pabaigą kažkaip aš čia nusivažiavau.
gerai, IKI, mielosios, brangiosios. (HUG) :@@@@@@@@@@@@@@@
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  Icon_minitimeSk. 12 05, 2010 8:59 pm

Dienoraštis.  Tumblr_lcwzvjXrTW1qb4xoco1_500_large
2010 m. gruodžio 5 d.

sveikos. (hug) šiandien sekmadienis. nuotaikos nėra, nes juk sekmadienis. :DD tai vat. šiandien prie namų darbų net nepridėdau. tikiuosi nieko nėra. laikykim špygas. :DDD tai vat. šiandien bent išsimiegojau kaip žmogus. aleliuja vaikai mano. :DD iki pusė dvylikos. yeah man. :DD tada išėjom su mama ir sese į miestą, mama tašę rinkosi, bet taip ir neišsirinko. po to visą laiką kažkur prastūmiau apgailėtinai šūdinai. ir tada išėjau į bažnyčią. kažkaip visai fainiai ten tos mišios praėjo. :D yeah, nieko gero tada ir nebenuveikiau. ai, dar žiūrėjau LT talentus, karoč, debilai tie teisėjai, Lukas turėjo varyt į finalą, o ne tas Vytautas, briedas visiškas. sunervino negaliu. praėjo vien dėl to čiuju, kad neįgalus. o dar sako, kad jie objektyvūs labai. nichują, jie neobjektyvūs. sorry už negražius žodžius, bet, kad nervina negaliu. ;// :D kas dar? aiii, laukia nesveikai sunki savaitė. kontroliniai kiekvieną dieną. dar šiaip visokių rūpesčių. ryt su mokyklos seimu varom fotkintis, nežinau kuo apsirengt, nturiu nieko. nu gerai gerai turiu, bet nieko naujo neturiu. :DD tai vat. dabar panikuoju kaip rengtis, šūdas kažkoks. ;DDD ryt dar matematikos kontras, nieko nemoku.VISIŠKAI. nesprantu aš tų kvadratinių funkcijų, nors nušauk. ai, gausiu 4. neeee. negaliu aš taip. minimum 9 reikia. juk iš matematikos gaut 8 jau nebelygis man. krč. apsižliumbsiu tuoj. nieko nesuprantu, o pažymio gero reikia, kap tai galima įgyvendint? gal turit minčių? pasidalinkit. maloniai laukiu. :DDD
gerai, daugiau nepanikuoju, varau maudytis, dar po to drabužius reikia išsirinkt rytojui, kad gražiai atrodyčiau, nors taip nebus, bet vis tiek. nu gerai, žodžiu lekiu. labanaktis. (hug) ;*******
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  Icon_minitimePir. 12 06, 2010 8:12 pm

Dienoraštis.  Tumblr_l8myuyEpl91qc5kr8o1_400_large
2010 metų gruodžio 6 diena.

Hola!! (hug) (hug) šiandien taip elegantiškai snigo. aoaoaoaoao. kaip gražu. balta. <3333333333333333 myliu tokią žiemą. (h) jap jap jap. tobula šiandien diena. rimtai. (inlove) visų pirma tai ryte atsikėliau su tokia gera nuotaika. pirmas kartas per 5 metus, turbūt. :DD krč. su mama taip smagiai dar iš ryto pašnekėjom. tada išėjau į mokyklą. o viešpatie su viešpačiukais, kaip faina buvo eit. omg omg omg. taip smagiai snigo. <333 gerai, reikia suiskaupt, nes čia kas antras sakinys, omg omg. :DDDd nu bet kitaip neišeina, kai taip viskas nuotabiai klostosi, taip nerealu gyvent. aaaaaaaa *spiegia iš laimės* šiandien nerašėm matiekos. pamokos taip fainiai visai praėjo. su draugėm po to taip nesveikai nerealiai nuotabiai fantastiškai praleidom laiką. aš nežinau kas man darosi, bet aš tokia laimiga pastaruoju metu esu. bet kad tai nebūtų tyla prieš audrą. pfu pfu pfu. :DD tokia kupina meilės esu, kad nors nušauk, jos dar bus. galėčiau dabar visus išbučiuot. ;************************************* aoaoaoaoaoa, man rauna, totaliai rauna, bet totaliai nesveikai laimiga esu. gerai, šitą jau sakiau. bet galiu tai kartoti 10000000000 karų. tikrai. šiandien aš tai galiu pakartoti. :D (inlove)
gerai, kadangi čia suku tą patį per tą patį, tai lekiu jau, nes jei yra tokių, kurie skaito šitą briedą, tada jeim jau nuobodu pasidarys.
IKI, saulės, meilės, pupos, uogos, žirniai, ridikėliai. (HUG) (HUG) (HUG) ;******************************************************** Dienoraštis.  756927 Dienoraštis.  591378 Dienoraštis.  677494
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 8:49 pm

Dienoraštis.  One_direction_help_for_heroes_pic_large
2010 m. gruodžio 12 d.

awwwww. kokie sexiūūūūkai. aoaoaoaoaoaoaoao. (inlove) (inlove) o dabar LABAS!! (hug) (hug) šiandien taip fainiai išsimiegojau. o ką sapnavauuuuu. xDD ONE DIRECTION. na, tiksliau juos tik truputį, o po to liko tik Zayn. (h) Dienoraštis.  106350 tai vat. atsikėlus iškart pc įsijungiau ir jūtūban variau vakarykščių pasirodymų jų žiūrėt, nors, tiesą pasakius, buvo ir geresnių jų pasirodymų, man šitie irgi patiko. liuks. dabar labai labai tikiuosi, kad jie laimės. Dienoraštis.  937251 tai vat. dar susitvarkiau kambarį šiandien, nes vakar tingėjau. :D mhm. o po to į bažnyčią išvariau. OMG. tiek prisilūžom su Karoliu. :D krč, iš visko beveik. :D na aišku su saiku, bet oi oi oi. :D viena babusia paspringo kažkuo vidury mišių, kita eina kramtydama Kristaus kūną, bet taiiiip nesveikai juokingai kramtė. :DDD iki ašarų mirėm iš tos bobulės. :DDD kita pavėlavus pabaigoj mišių ant visos bažnyčios užrėkė "dėkojame Dievui". mirėm irgi. :D tada dar kai linkėjom vieni kitiem ramybės, vos neužgriuvau ant Karolio. (rofl) nu krč, pz. :DDD o geriausiai buvo, kai pasiliko klebonas visus po mišių, ant vienų bernų užsirėkė, kad ten juokiasi ir panašiai, o mes laukiam, kada ant mūsų pradės jau rėkt, bet nepatikėsit, nepyko. tipo klebonas sako "nu, jūs negalvokit, kad aš jūsų nematau, kaip jūs pasišnekat, kaip pasijuokiat" mes su Karoliu susižvalgėm ir dėjom lūžt, klebonas: "bet aš gi žinau, kad jūs nepiktybiškai. juk gražu, kai vienas kitu gėritės" o va tada, tai MIRĖM. (rofl) (rofl) žodžiu. nesveikos šnd mišios buvo. išpažinties nenuėjau, nes labai jau bijojau. :DDD nu krč. ai, dar draugė skaitinį skaitė, tai susimovė, juokėmės irgi. :DDDD nu žodžiu. sakau, nesveikos mišios buvo. :DDD o po to grįžau namo, padariau va namų dabrus ir tiek. eisiu dabar maudytis, o po to ir liūlio. na tai ką, geros jums ateinančios savaitės, nesusirkit, nesusilaužykit kokio kaulo ir šiaip laikykitės. IKI. (hug) (hug) :***************


PAPILDYMAS.


o dabar aš klausau šitos dainos ir žliumbiu, nes One Direction nepakliuvo tarp dvie geriausių x factor'iaus dalyvių. ;((( krč,briedas kažkoks. negaliu susitaikyt. pirmą kartą dėl tokio dalyko žliumbiu. ;(((((((((((((( žodžiu, sprinkit Matt ar Rebecca ta savo pirma vieta. One Direction vis tiek geriausi. (h) (h) Dienoraštis.  629438
Atgal į viršų Go down
Sheila
I don't have a boyfriend. But I know a man who'd be mad at me for saying that :D*
Sheila


Pranešimų skaičius : 347
Join date : 2010-10-30
Age : 31
Miestas : Vilnius

Dienoraštis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  Icon_minitimePir. 12 13, 2010 3:49 pm

Čia ne į temą biškį,bet aaa,kokie jie gražuoliukai!!!:D
Nesu šiaip niekad jų mačius nei girdėjus.Reiks pasidomėt ;D
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  Icon_minitimePir. 12 13, 2010 7:33 pm

aha ahaaaa. nerealūūūūūs jei. sexai totalūs. <333333333333
__________________

Dienoraštis.  Tumblr_ld9zwzUNIV1qelv7xo1_500_large
2010 m. gruodžio 13 d.

labas! (hug) šiandien diena kaip diena. nieko gero, nieko blogo. na tik tiek, kad pirmadienis, tai kaip visada sunku keltis buvo. bet nieko. viskas normaliai. :D nusitįsiau į mokyklą, pirmos anglų nebuvo, tai ligreto pražaidėm visą pamoką. net rankas pradėjo nieštėt. :DDD mes jau priklausomi nuo šito žaidimo. :D tai vat. po to iš kūncės išsiprašėm, nes repetavom. tada nuėjom matkėn, išdalino kontrolinius ir atsivertus cypt pradėjau, kai pamačiau, kad 10 gavau. va čia tai dienos geriausias dalykas. :D po to liaušių irgi išdalino, irgi 10 gavau. liuks. išsitaisiau iki 9. shew. :D tada biologiją rašėm, tai krč, visi beleką parašė ir nunešė, kad kuo greičiau išleistų repetuot. sakė duos išsitaisyt. :DDDD vat. tai tada per likusią biologijos dalį ir muziką repetavom tą savo sušiktą vaidinimą. būsiu ateities bobutė, gyvenanti saturne ar ten velnias žino kokioj planetoj. :DDD liuks. :D dar išsiprašėm klasioko, kuris vadovauja visam šitam reikalui, kad mums irgi duotų padainuot, o ne tik kelis sakinius pasakyt. sakė duos. yayyy. :D tai vat. tada grįžau namo ir prie pc atėjau, paklausiau muzikos, nuėjau Simpsonų pažiūrėt ir smigau. bliaaaam, kaip atsikėlus gera buvo, galvos nebeskaudėjo, yayy. jaučiausi, kaip ant 5-to debesies. :D krč. tada dar atėjau prie pc, paieškojau matematikos olimpiadinių užduočių, bet pasirodė man jos per sunkios, tai nesprendžiau. ryt 3 - 4 pamokos matiekos olimpiada, krč, nenoriu aš ten, bet mokytoja užrašė, nafik, blę. :D tiek to, atkentėsiu. vis nereiks chemijoj sedėt. ir šiaip ritoj tokia lengva diena nusimato. pirmos nėra, antra rusų, trečia olimpiada, ketvirta olimpiada, penkta lietuvių, šešta anglų - nėra, tai taip išeina repetuosim, septina repetuojam. vuot. :D na tai kaip ir viskas.


va dar paklausykit, kaip nerealuuuuu: <3333333333


o dabar IKI. (hug) ;****************
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 5:38 pm

Dienoraštis.  Tumblr_ldr8pku9kw1qzclx7o1_500_large
2010 metų gruodžio 26 diena.

labūūūūūūūkas, mielosios. :hug: :hug: kaip aš jūsų pasiilgau. utiutiu. ilgokai cia nesilankiau, nes mano kompiuteris sugedęs yra.šūdžius. ://///
visų pirma, tai sveikinu visas su Kalėdom. :hug: linkiu daug meilės, stiprybės ir ramybės gyvenime. :}}
šiandien aš tokia nesveikai tingi esu. :D visa diena nepaleidžiu laptopo iš rankų, bet kas svarbiausia nieko per daug ypatingo nenuveikiau, pažiūrėjau video, tada forumus pralekiau, nu krc. :DD kažkaip vis dar prisimenu, ta mūsų klasės vaidinima, toks tiesa pasakius geras buvo. tik kad aš kaip visada sugebėjau susimaut. :DD nu bet neesmė kita dalis pataisė mano faila, nes buvo įspūdingai padaryta, visa salė aikciojo. :DD bet ištikrųjų, tai daug ir dirbom prie šito reikalo, auklėtojas labai dažnai iš pamokų išprašinėdavo, po to dar patys dažnai išsiprašydavom.rusų paokoj,tai nebepamenu kada buvau. :D ai,dar per šita vaidinima, kojos raumenį pasitempiau, tai nesveikai skaudėjo, net į šūlę neėjau truputį. nu bet neužakcentuojam šito. :DD per ta savaite, kol cia nesilankiau, iš tikrųjų daug veiksmo turėjau. tai su seimu mokyklos, tai su klase, tai su draugais. bet jėėėėėga, faina. visa savaitę miego trūko, bet dzin, svarbu veiksmo buvo. vat. :D o vat dabar per atostogas pailsėsiu. turbūt į Vilnių lėksiu pas drauges, kokį antradienį ar treciadienį, tada dar su darugėm Utenoj ka nors sugalvosim. nu žodžiu, tikiuosi linksmai atostogas praleist ir pailsėt. vat. o dabar baigiu, nes užpisa šitas kompas mane. IKI, PŪPOS. :HUG: :HUG:
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 11:37 pm

2010 metų gruodžio 28 diena.

mane jau pykina nuo blogos nuotaikos.. nuo vakar sėdžiu susigrūzinus, nes namie iškilo problemų. tai žiauriai žudo. nebegaliu. kartais taip žiauriai liūdna pasidaro, jog nenorėdama verkt, bliaunu.. negaliu nieko valgyt. bloga nuo visko.. visi planai atostogoms žlugo, naujieji irgi bus ne tokie, kokius įsivaizdavau.. bet nieko nepakeisi, yra kaip yra. nors viskas, kas blogiausia praėjo, mano vis tiek baisiai baisu. :( i close my eyes and pray..
tiek šiandien, atsiprašau už depresyvų įrašą..
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  Icon_minitimeKv. 12 30, 2010 9:43 pm

Dienoraštis.  Tumblr_le9f7sxstP1qfkg32o1_500_large
2010 metų gruodžio 30 diena.

nu man šitas paveiksliukas koks fainas, tai negaliu. :DDDD o dabar LABUKAS. :}***** (hug) pagaliau pilnavertiškai išmokau elgtis su šituo daiktu, vadinamu kompiuteriu. :DD šiandien pagaliau apsiraminau, atsipalaidavau ir supratau, kad per šitas pastarasias tris dienas taip pavargau. supratau, kad pagaliau aš noriu valgyt, bet valgiau tik kad valgyt. persivalgiau žinoma. :DD nors valgiau atrodo tikrai nedaug, sriubos ir prancūziško batono su pienu. nu bet tarkim, neįdomu. :DDD mhm. rytoj tipo sutinkam naujuosius, ane? :DD susivokiau apie tai tik šiandien. šaunu.:D bus pats nerealiausias naujų metų sutikimas. (tai turėjote suprasti kaip sarkazmą;DD). iš tikrųjų, tai bus šūdas. visiškas. su mama ir sese tūnosim namie ir tiek. dar netgi be tėtės. krč. aš bent jau tikiuosi, kad atvažiuos krikštatėviai su mažaisiais savo, nes nu kitaip tai tragedija bus. :DDD
kadangi, kaip jau sakiau, mano planai žlugo, šios atostogos, kurios turėjo būtų bene nerealios, nuėjo šuniui ant uodegos, net pailsėt nesugebėjau. faiiiina. :DD hm, na gal nebent kas vis dar išeitų kitais metais, visgi dar bus kelios dienos iki mokyklos, nu bet neesmė, neplanuosiu nieko, nes kai susiplanuoju, viskas griūna visada. urhhh. :D
haaaaa.. ką atsiminiau. :DDD man dar anglų projektą reikia padaryt.:DD šaunu, nuostabu, fantastiška. :DDD
okei, o dabar psio, baigiu. linkiu bent jums linksmai sutikti naujuosius. IKI. :}*********
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  Icon_minitimePen. 12 31, 2010 3:03 pm

Dienoraštis.  5302091867_a4882875ce_z_large
2010 metų gruodžio 31 diena.

nepapasakosiu nieko naujo, tiesiog norėjau padaryti paskutinį įrašą šiais metais. šie metai iš tiesų daug ko išmokė. šiais metais, labai apmąsčiau savo gyvenimą ir savo ateitį, iš kurios nieko gero nebus. žmogus be ateities. :DDD o šiaip, šiemet buvo ir labai labai nuostabių akimirkų, labai nuostabių pažinčių. niekada nepamiršiu, šių metų pasaulio futbolo čempionato, nes tik per jį, tikriausiai, pažinau nuostabų žmogutį Viktoriją. tikrai nepamiršiu visų nuostabių žmonių, kuriuos pažinau šiemet ir kuriuos pažinojau anksčiau. <33333333333 taip pat šie metai, buvo gana ligoti man. žiauriai daug traumų su kojom turėjau, nugaros skausmai dažnai kankindavo, dar kraujo problemų turėjau, na bet to neužakcentuokim, kas bloga, lai pasimiršta. :)
tiek šiandien. linkiu jums linksmai sutikti naujuosius ir mėgautis jais. su meile, Miglė. :)*************
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  Icon_minitimeŠt. 01 01, 2011 2:47 pm

Dienoraštis.  Tumblr_leaghnFD2D1qexxwqo1_400_large
2011 metų sausio 1 diena.

taip taip taip. nauji jau čiaaaaa. (party) norėčiau, kad šie metai tikrai būtų nauji. su naujais atradimais, naujomis pažintimis ir naujomis galimybėmis. palinkėčiau sau kad jie tiesiog man būtų laimingi. norėčiau, kad išsipildytų viena didžiausių ir slapčiausių svajonių. taip taip in 2011, i just want to be happy.

o šiaip naujuosius sutikau ne taip jau ir blogai, kaip tikėjausi. nuvažiavom iš pradžių pas tėtį į ligoninę, pabuvom ten gal iki devynių, tada tėtė sako: nu varykit švęst. :DD išvarėm pas mamos draugę į svečius. visai fainiai buvo. tikrai. padurniavau su vaikais. yeah. nežinau kas čia taip mane paveikė, bet išgėrus su močiute taurę šampano jau truputį apnešė, o po to dar vyno mama davė, po to lauke dar taurė šampano ir galvytė jau apsisukė. :DDDDD biški kažkas ne taip. :DDD net galvą ryte skaudėjo, ko niekada gyvenime nebūdavo.:DDD oiii, nepaminėjau linksmiausios dalies, kaip sveikinom draugus. :DDD taigi. paskambindavom, žmogus atsiliepdavo ir tada dainuodavom ilgiausių metų, o kitą stulpelį pagal žmogų pritaikydavom. :DDDD ir kas dar sakė, kad su tėvais švęst yra blogai? :DDDDDD bent jau linksmai ir su dainom, o ne su buteliu rankoj. :DDDDD (nu negalvokit, kad aš kokia šventuolė. :DD) tai vat. :D nu dar šiaip nuvylė draugės mane. tipo darė ten vienos brolis kažką, o manęs ne tai, kad nepakvietė, bet ir su naujais nesugebėjo pasveikint. gerai, kaip jos taip ir aš. dabar man čia jau principo reikalas. tikrai nepulsiu pirma sveikint. nenori nereikia. man ne pasaulio pabaigai. atsirado kas pasveikino ir be jų. :DD
gerai. į pabaigą nusivažiavau. IKI. ;************************
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  Icon_minitimePen. 01 07, 2011 6:31 pm

Dienoraštis.  Tumblr_lenw00W9Xl1qf5sdoo1_500_large
2011 metų sausio 7 diena.

hielau.! (hug) bliam, kad ir kaip nenorėjau į mokyklą, teko grįžt po atostogų. heh. pati netikiu ką šneku, bet šitos dienos mokykloj tokios faiiinos buvo. visi klasėj kaip apsinešę arba apsijuostę. susikaupt visai neeina. :DDD naktį iš trečiadienio į ketvirtadienio miegojau vos keturias valandas. smagu. :D krč, dar tada vakar išsitaškėm per pirmą ir antrą pamokas, tai per kitas MIEGOJAU. :DD žiauruma. :DD šiąnakt tai normaliai nuėjau miegot, bet vis tiek neišsimiegojau. tokia pavargus atsikėliau. gerai, kad bent draugės mama iki mokyklos nugabeno. pamokas irgi šiaip ne taip prastūmiau. :DD krč, briedžiukas kažkoks šita diena. :DD
taigi. vėl pradėjau gyvent svajonėse. duuuuh. kodėl? kodėl aš nemoku gyvent realistiniame gyvenime? kodėl turiu prisisvajot, o po to skaudžiai nusivilt? kodėl? kodėl? kodėl? kodėl aš vis dar tikiu, kad gyvenime būna happy end'as? mane žlugdo šitas klausimas.mane žlugdo jausmas, kad esu daiktas, kurį žmonės prisimena tik tada, kai jo prisireikia. mane apskritai žlugdo gyvenimas.
"Pasakos būna tik pasakose. O tiesa nuvilia. Tiesa visada nuvilia, todėl visi ir meluoja" - ir mes dėl to nekalti, nes viso šito mus išmokė gyvenimas. taip kartais norisi išrėkt žmogui ką apie jį galvoji, bet juk tiesa visada nuvilia, tad ir toliau meluoji. meluoji sau ir kitiems. meluoji visiem, tik tam, kad neįsikaudint, tik tam, kad pasirodyt koks tu "draugiškas", tik tam, kad galėtum gyventi..

xoxo,Miglė.
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  Icon_minitimePir. 01 10, 2011 7:46 pm

Dienoraštis.  Tumblr_lerow9QVci1qb9zodo1_500_large
2011 metų sausio 10 diena.

labukaaaaazz. :D (hug) taigi, liūdnumo savaitė eina į pabaigą. bandau atsigaut po tokios iškrovos. :DDDD yup. dar vis neįsijungiu į mokyklos rėžimą. duuuh,kaip sunku. negaliu. miego trūksta nesveikai. jaučiuosi kaip bulvių maišu per makaulę gavus. tikrai nekoks jausmas. :DDDD šaindien atsiskaičiau anglų projektą, dabar pagliau ramu. LABAI AČIŪ TOMS, KURIOS PADĖJO. (HUG) :******* neįsivazduojat kokį žygdarbį padarėt. :DD tikrai labai labai labai ačiū. :} taigi, gavau iš to projekto 9 ir pasikėliau anglų semestrą iki 9, tas mane žiauriai džiugina. woohoo, kol kas semestre nei vieno 8 neeina (happy) bet dar garantuoju, spėsiu susigadint. :DD ryt rašom chemiją. PRIVALAU gaut 10, nes kitaip šakės. neis tikrai išsitaisyt. taigi. dabar šitos dvi ar kiek ten savaičių bus grynai skaičiavimo ir galvojimo, kaip išsitaisyt, kaip nesusigadint ir pan. o po sausio 23 d. pooooilsis. vėl. :DD (happy) yup. laukiu penktadienio. varysiu į tūsiuką. oh yeaaaah. mėgstu mėgstu tokius dalykus. :DDD pusbrolio 18-ąjį švęsim. (happy) bus smagu, aš tikiuosi. :DDDD taip, kad šią savaitę aš manau ir gyvensiu to penktadienio laukimu. :DDDD bliam, aš kartais nesuprantu žmonių. :DD draugė šnd parašo "paskambink", nu okei, paskambinau aš jai, šnekam šnekam, sako "palauk, Paulius kviečia","okei" sakau, krč, 10 min. pralaukiau, kol ji pabaigs pokalbį su broliu savo, bet nesulaukiau ir padėjau. po to už minutės "pasuk", krč, pasuku, vėl ji dingo, krč, tai nelabai supratau, kam ji man liepia paskambint jei turi pašalinių reikalų. pz. :DDDDD padėjau ragelį ir dėjau lūžt. :DDDDD aii, dar, pastaruoju metu žiauriai pradėjau antakius kilot, kaip tas bičas iš vienas namuose, kai sėdi NY oro uose. :DDDDDD nu arba kaip tas skaipo smailas (happy) xDDDDDDDDDD krč, nusišneku jau. lekiu, kol vapšie neprikalbėjau pievų. Iki. (HUG)*********
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 8:55 pm

Dienoraštis.  Dream,room,rooms,,,homes,feel,the,moment,brain,storm,aloneness-f2c9caa3b557335deec806387e7bac3a_h_large
2011 metų gruodžio 13 diena.

labukaaaaaaz.!! (hug) šiandien ta diena, kai prieš dvidešimt metų žmonės stojo prieš tankus, vardan tėvynės. aišku, mes neįsivaizduojame, kaip ten buvo, kokia atmosfera, kokios emocijos, bet visur tiek daug pasakojama apie tai. ir visi sako, kad nors ir buvo baisu, nors ir drebėjo keliai, tačiau ėjo ryžtingai ir visi kartu. ir iškyla klausimas. jei tokia pati situacija būtų šiandien, ar žmonės susivienitų vardan tėvynės, ar stotų prieš tankus, ar išvis sureaguotų, kad jų tėvynė ant išlikimo ribos? bet tikiuosi, kad atsakymo į šiuos klausimus nereiks atrasti. tikiuosi, kad neteks patirti to, ką žmonės patyrė 91- ųjų sausį. nes, tiesą sakant, aš bjočiau, ir tikrai nebūčiau tas žmogus, kuris gultų po tankais.
taigi, persikelkime į šiandieną. :D bliaaaam, šiandien tokia faina diena buvo. yup yup. :D iš lovos išlipau pirma iš namiškių, tas stebina. :D atsedėjau informėj, kalendorių su scribus'u dariau. šūdas tas mano kompas, nervina, stringa amžiais. tai krč. buvau jau įpusėjus ir išmetė TRAGIŠKĄ KLAIDĄ. turėjau daryt viską iš naujo. faina. kitą pamoką jau sakė atsiskaityt turim, o pas mane tik mėnesiai surašyti. vai vai, kaip šaunu. :DDD okei, toliau kūncė buvo. šiandien ketvirtadienis, tad šokom. mokėmės džaivuką. yayyy, man visai patiko, tik, kad kol atradau kaip iš vieno žingsnelio į kitą pereit tai vos kojų nenusilaužiau.:DD nes aš ten jas kažkaip per daug užkryžmindavau. :DDD tai krč. pasitaškiau džaivuką šokdama, o po to kantri šokom, omfg, taip nesveikai užsivedžiau. nu nerealus ten šokis. ahhhhhhr. :DDD tai vat. po kūncės išėjau į komisariatą ir nebuvau matematikoj ir fizikoj. tai šaunu. :D o komisariate, tai paminėjom sausio 13-ąją, ten policininkai buvę ir esantys, nu kurie dalyvavo visam tame reikale pašnekėjo. visai fainai buvo. man patiko. po to dar tas vyriausiasis jų, nežinau koks ten jo pavadinimas :D, nusivedė į savo kabinetą, ten dar truputį papasakojo kažką, bet jau grynai apie policijos darbą. sužinojau, kad yra kažkokios elektroninės cigaretės, kurios kažkaip tai pakraunamos yra, ar kas ten. nu krč, briedas kažkoks. :DDDDDDDD pirmą kartą tokį dalyką girdžiu. :DDD nu tada vėl atgal į šūliuką grįžau. per geografijątiesiogine to žodžio prasme pramiegojau. jau beveik sapnus buvau pradėjus sapnuot. :DDD nu žodžiu. anglų po to, neįdomu, miegojau.:DD o per dailę tai man šiandien taip patiko. fainiai tokį vaikutį visai nupiešiau, ir čj, kad visai neblogas piešinys gausis, ir šiaip su mokytoja kažkaip bendrą kalbą radom, ko niekada nebuvo, nes ji mane erzindavo su savo "a ne tiesa vaikai?" :DDDDD nu žodžiu. o dar kai klasiokai už mūsų pradėjo kalbėt apie visokias intrigėles a la "eiktu, man tai mergos nors viena kūno dalis turi būt uždengta, nu supranti, kad nors kokia intrigėlė būtų" , tai pz, mirėm juoku. :DDD uoj tos intrigos intrigėlės. :DDDDDDD ten dar geresnių buvo, bet nepradėsiu čia. :DDDD nu žodžiu. tada Evelinos tėtė namo parvežė, užtat nenuėjau į maksimą ir nenupirkau rėmelio, tai teko savąjį aukot ir dabar turėsiu sau nusipirkt. :DD nu žodžiu. :D duuuh, grįžus namo taip slampinėjau sau atsipūtus, kol taip pys į gavą "kalbąąą reikia pasirašyt. fuck fuck fuck." nu krč. kalbą gal dvi valandas rašiau ir nieko gero nesigavo. :DD tada dar verslo planą ekonomikai padariau. nu žodžiu. visą dieną prie kompo leidžiu. :DDD tai vat. vakar pradėjau Paulo Coelho "Zahiras" skaityt, nu nėra ten labai jau wow knyga, bet nėra ir šūdas, tiesiog, norėjau aš perskaityt jo knygą dar vieną, radau namie, tai ir pradėjau. trečdalį jau perskaičiau, per vakar vakarą, dar dvi naktys ir baigta.bet va viena citata visą dieną galvoj skamba. "aš myliu tave labiau nei vakar, bet mažiau nei rytoj". tai vat. nebloga knyga.:D yup. žinot kokia rytoj diena? PENKTADIENIS. (party) kaip nesveikai laukiuuuuuu, omfg. vakarooooo, noriu vakaro. :DD (party) nu žodžiu. liksiu nakvot pas pusbrolį. tikrai nemo nesigabensiu. :D krč, o mama dar šeštadienį planuoja važiuot pas tėtį į Amromiškes, po to dar tipo į Vilnių užsuktumėm. pzzz, galvoju. negaili ji manęs vapšie. kas ji nesupranta, kad aš po baliaus būsiu? xDDD nu krč, telieka laukti ir tikėtis, kad niekas jos neveš, o pati tokiomis sąlygomis bijo, tai gal neteks važiuot. nors norėčiau pas tėtį, pasiilgau jau, nu bet blemm, ne po gimtadienio gal. ane? xDDDDDD nu krč. sėkmės jums, aš jau lekiu, dar išsimaudyt reikia, knygas susikraut, drabužius išsirinkt dar gal knygą paskaitysiu, nu žodžiu, ikiukaaaaz.(hug)
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 11:25 am

Dienoraštis.  Tumblr_lf7ervqq8J1qczvmbo1_400_large
2011 metų sausio 18 diena.

l-l-l-laaaaaaabas. :DD (hug) ou ou ou, esu tokia nesveikai patenkinta visu šiuo svaitgaliu. yayyyy. (party) per tris paras namie buvau mažiau nei dešimt valandų. jėga. :DD taigi penktadienį kaip ir tikėjausi buvo NEREALUUUUU. (party) tingiu viską pasakot, tad nepasakosiu. :DDD bet krč, svarbiausia įsisavinkit, kad Dievai laiptais nevaikšto. (rofl) (rofl) žinokit, tas tiesa, pats "dievas" įrodė. :DDDD iš penktadienio į šeštadienį miegojau vos tris valandas. :DDDD savijauta tai aišku šūūūūdina buvo.:DD bet nieko, dar sugebėjau sutavrkyt bardaką ir pavakarį išvaryt į Anykščius, pirmą kartą tokia sunki kelionė buvo. :DDD galvojau jau psio, atvarau Anykščiuos, rašysiu Eglei, bet kad į kitą balių išvarėm. :DDDD zjbs, taip ir nesigavo. :D nu gerai, atbuvau aš tam baliui, nieko gero tiesą pasakius. nu bendriau kas gali būt gero, septynmečio gimtadieny, kai tau skauda galvą, kaklą ir nesveikai nori miego? :DDDDDD tai vat. apie devynias išsigrūdom iš ten. grįžau pas močiutę ir iškart į lovą. nu aišku, dar iškart neužmigau, nes paskambinau vienai draugei, po to kitai, dar pasms'inau, nu bet apie vienuoliktą smigau. sekmadienį jau svajojau išsimiegot, bet napavyko, neeeees apie aštuonias, pusė devynių, mama prikėlė. tipo kelkis, vilkis, eik pavalgyt, ruoškis, tuoj važiuosim. ahhhaaa. išviavom tik vienuoliktą. tai dar visą valandą būčiau galėjus pamiegot. :DDD nu žodžiu. galvojau bent mašinoj išsimiegosiu, bet kurrrrr tau, nuo tų super nepatogių Pauliaus kelių, man vis dar skaudėjo kaklą ir galėjau tik spoksoti tiesiai, nesukinėdama galvos. :DDDDD puiku. :D yup. taigi, kaip jau supratot, aplankėm tėtį. jazus, tikrai pasiilgus buvau jo. :D tada dar užsukom į Vilnių, nusipirkau batus. kedus tiksliau.pilkus tokius, su auliuku. nu žodžiu, gražius, bent man. :DDDD nu ir tada paeichali namo.:DDD pirmadienį nebuvau pirmoj, nes neperskaičius knygos buvau. mama leido. kokia ji gera ir supratinga. :DDDDDDD tada dar rašiau kažkokį super nesveikai sunkų istorijos kontrolinį. :DDDD nieko nemokėjau. o reikėjo man devynių minimum, tai pz. išeina jau aštuonetas. krč. tai vat. tada dar vakar plaukus nusikirpau. trumpai. du sprindžiai ilgiausioj vietoj. gal biškį mažiau. :DDDD nu bet kirpčius man vis tiek, ne tokius kokių norėjau padarė. ;// :DDDD paprašau per šoną, tai kai nukerpa, tai nei kur dėtis. bet visos kirpėjos taip.nesuprantu aš jų. :DDDDDDDD nu bet dzin, tuoj jie užaugs ir bus normaliau. :DDDD vat. :DD šiandien neėjau mokyklon, nes turiu temperatūros, nors dabar nežinau ar turiu, bet vakar vakare tai turėjau. nedaug, bet užteko,kad galėčiau neit į mokyklą. :DDDDDDD Dievai stipriai neserga.(rofl) tai vat. tokios tokelės pas mane. daugiau gal kaip ir nieko neturiu papasakot. einu valgyt. Ikiūūūūūkas. (hug)



pildau (22val.57min.)
EA, CHEBRA, KARTOJAM PENKTADIENĮ. PRAŠAUUU. BUVO NEREALIAI JUK. :DDD
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  Icon_minitimeTr. 01 26, 2011 11:05 am

Dienoraštis.  Tumblr_le4unpvaZN1qb6jeto1_500_large
2011 metų sausio 26 diena.

labas!!! (hug) pagaliau po mėnesio atgavau savo kompiuterį. (party) krč, jaučiuos dabar kaip pilnavertis žmogus vėėėėl. :DD nes tas laptopas, tai jau galvojau nužudys mano paskutiniąsias nervų ląsteles. :DD krč, vakar tai vapšie aš jo vos nesumušiau ir neišmečiau pro langą, nes jau buvom rimtoj santykių krizėj. xDD gerai. pasistengsiu daugiau nebenusišnekėt. bet kad nuo per ilgo sėdėjimo namie, tai stogą nesveikai rauna. :D krč, semestrą taip nesveikai šūdinai baigiau, kad pz. nekenčiu. per paskutinę savaitę aukojau savo sveikatą ir nieko iš to gero, nes susigadinau visus, kuriuos tik galėjau. nx. :DD išėjo du aštuonetai. DU. pzdc. negaliu. vidurkis 9.1, duuuh. nu krč, yra kaip yra. o dabar, nuo penktadienio guliu nemie, neiškišdama iš jų nė nosies. trūksta man jau gryno oro, galvą skauda, krč, tas sedėjimas namie žudo. ryt vat varysiu pas gydytoją, tai gal ką pasakys dėl to prakeikto kosulio, išrašys gal pažymą mokyklai ir tada penktadienį jau šausiu. šiaip tai nenoriu, bet prasiblaškyt reikia, nes jau ir vėl galvoj visokios nesąmonės sukasi, tai krč. jau nežinau kelinta naktis sapnuoju pusbrolio gimtadienį. WTF? nebegaliu. nebepatinka man taip. ir šiaip visokius žmonių sanbūrius sapnuoju. visokius tūsus, švetes ir pan. vat. :D ai, nebeturiu nieko ką papasakot (nors ir neturėjau, šiaip neturiu ką veikt, tai ir rašau), tad iki. ;**************
Atgal į viršų Go down
Sheila
I don't have a boyfriend. But I know a man who'd be mad at me for saying that :D*
Sheila


Pranešimų skaičius : 347
Join date : 2010-10-30
Age : 31
Miestas : Vilnius

Dienoraštis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  Icon_minitimeTr. 01 26, 2011 4:12 pm

Visada užeinu paskaityt tavo dienoraštį,labai įdomiai rašai,vietom net šypsotis priverti :)) super :)
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  Icon_minitimeTr. 01 26, 2011 6:08 pm

awwww, kaip fainiaii. :}
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Dienoraštis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  Icon_minitimePir. 01 31, 2011 10:39 am

Dienoraštis.  1295591262770_f_large
2011.01.31

sveikoooooos (hug) krč, vėl neturiu ką veikt, tai rašau. :DD šiąnakt užmigau tik pusė keturių. savo telefono fonotekos turinį perklausiau 5 kartus, šeštą kartą nebesiryžau. tada dar bandžiau radiją įsijungt, ten irgi žlugdančias kažkokias dainas grojos. nors ne, vien tokia gera buvo, tai taškiausi atsigulus. tik nežinau kaip vadinasi. bet tokia gera. reiks kaip nors bandyt ieškot. :DD aš gi visagalis Džo, pasiknisu pora valandų internete ir atrasiu. :DDDD yup. šiandien teko keltis 7.30, nes turėjau nueit pas gydytoją. bet tai prikėlė mane kaip visada anksčiau žinoma, nes sesę kėlė mokyklon. knisa mane tėvai, kai aš miegu, tai dzin, o jau kai Fausta, tai tada ant pirštų galiukų turi vaikščiot, visus reikalingus daiktus vienu kartu išsinešt, nejunginėt šviesos ir pan. kuo ji kitokia nesuprantu? ;sss :DD tai vat. gydytoja nusprendė, kad jau trečiadienį galėsiu mokyklon šiaušt. iš dalies gerai, bet iš didesnės dalies, tai žiauriai, ŽAIURIAI nenoriu. :DDDD tiek nesveikai daug prisivyt reiks. vienai parašyt gal 5 rašomuosius. omfg. išsikraustysiu iš proto. :DD dar reikia iki rytojaus kalbėjimo tema išsirinkt. duuuh. yra ten viena lengva, bet tai ją visi ims čiuju, reikia kažkokios kitokios, nu žodžiu, neįsivaizduoju ką reiks daryt. taip bijau tos kalbėjimo įskaitos, kad ojojojoj, niekada nepasižymėjau labai aiškia, nuoseklia ir protinga kalba. :DDD o dar auditorijos baimė,mane vapšie pribaigs. čiuju apsiverksiu iš baimės bešnekėdama. :DDD žooooodžiu, kraupu. :DD tai vuot. kaaaaas dar? aaaaiiii, matėt? matėėėėėt? į kokią grupę Lietuva pakliuvo? į A, o tai reiškia, kad jie turės žaist su ispanaiiiis, su tuuuurkais. omfg. šakuuuutės bliam. :DD na, su Didžiąja Britanija bus leeeeengva, nors ką ten gali žinot, kai suveš anglai savo elitą, tai parūrins lietuvius. :DD nu žodžiu. nieko dar iš anksto nereikia prognozuot. nes dar nė sudėtis LT rinktinės nežinoma. krč. :DD bet vakar per tą burtų traukimo ceremoniją, kai tas meningitas (nuneatsimenu tikros pavardės) išėjo traukt aš mamai ir sakiau "pamatysi, Lietuva bus A grupėj. tikrai" ir taip pyst, atidaro tą "kamuoliuką" ir ten parašyta "Lithuania" pz, kai dėjau žvengt. :DDD tai vat. gerai. gana čia apie krepšinį. :D nu tai žodžiu. gal jau ir viskas šiandien. jei ką dar sugalvosiu,parašysiu. :D daabr varau dainos ieškot. :DDD
xoxo. ;******
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dienoraštis.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis.    Dienoraštis.  Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Dienoraštis.
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
OFICIALUS EGLĖS JAKŠTYTĖS FC #1 :: Migl.-
Pereiti į: