OFICIALUS EGLĖS JAKŠTYTĖS FC #1

Oficialus 'sienų drebintojos' savo balsu Eglės Jakštytės fanų forumas !

rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Istorija " Kas nutinka gyvenime "

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Snieguolee
Panelė moderatorė

Pranešimų skaičius : 883

RašytiTemos pavadinimas: Istorija " Kas nutinka gyvenime "   Tr. 04 04, 2012 7:27 pm

1 Dalis.
Viskas prasidėjo taip..
Buvome maži vaikai,kepėm smėlio bandutes smėlio dėžeje,supomės,vaikščiodavom visur kartu,nes mamytės buvo geriausios draugės .:) Rikardukui labai patikau,aš tai žinojau ir jis man kaip draugas patiko. Kartą mama paklausė :
- Miglute,einu pas Inga,-pasakė mama. ( Inga buvo Rikarduko mama ) .
- Gerai,mamyte,eik aš būsiu kieme,-mirksėdama atsakiau.
Mama išėjo pas Rikarduką,o ką man veikt?Sugalvojau pasikviesti Rikardą pas save,pažaistume ir vėl ''namais'' .
Nuėjau link Rikarduko namo,pamačiau jį su dviejom mergaitėm jis jom šypsojosi,glostė plaukus,kol aš sušukau:
-Rikardukai,Labas!-riktelėjau savo plonu balsu.
Rikardukas atsisuko pamojo ranka ir toliau šnekėjosi su dviem draugėm.
Mano veidas persikreipė į kitą pusę. Rikardas pakvietė mane kartu pažaisti,bet aš atsisakiau.Tada jis pribėgo ir paklausė :
-Migliuk,kas nutiko? - nusišypsojo ta pačia mieliausia šypsena.
-Mano mamytė išėjo pas tavo mamyte,tai galvojau pasikviesti tave į savo kiemą vėl pakepti bandučiu,-liudnai tariau.
-Eime tada,o gal pas tave užeikim?Vandens atsigertumėm,nes labai karštą,-juokėsi jis.
Atsisveikindamas nusiuntė draugėms oro bučinukus,iš kurių aš labai juokiausi. Nuėjome pas mane į butą. Įpyliau jam į karvutės puodeli šaltų apelsinų sulčių,jis gerdamas atsikviepdavo.Tada tariau :
-Eime pažaisti tetuką ir mamyte?,-nedrąsiai paklausiu.
Rikardukas žiūrėjo į mane tokiom keistom,juokingom akimis.
Jis sutiko,nuėjau išimti iš žaislų dėžės savo ' Baby born ' lelytę.
Jis ją supavo,bučiavo,lyg tikra leliuką.Aš pradėjau džiaugtis,ir jis man pabučiavo į lupas. ...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://egle.forumlt.com
Snieguolee
Panelė moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorija " Kas nutinka gyvenime "   Tr. 04 04, 2012 7:28 pm

2.Dalis
.. Jaučiausi lyg danguje.Grįžo mano mamytė ir mus pamatė,ji pradėjo rėkti ant manęs,ir nebeleido mums su Rikarduku bendrauti,tai pat nutrūko jos draugystė su jo mama. Po kelių metų man jau 16 . Aš nueinu į Rikarduko namus,paskambinu i tas duris,kur praleidau daug vaikystes,atidaro keistas vyras,pasiteirauju Rikardo,jis atsako :
-Čia toks jau 10 metų,nebegyvena.-atsakė žiūrėdamas.
-O,dar sutrugdysiu,gal žinote kur persikėlė?-sunerimus paklausiau.
Jis nieko neatsake ir uztrenkė duris priešais nosį.
Nuteptenau namuku,pakalbinau mama,ji paskambino i Ingos numeri,ji atsiliepe ir mama tarė :
-Sveika,Inga.Kaip laikaisi?-paklausė mamytuks.
-Labas,su kuo šneku?-tarė .
-Su Ingrida,nejaugi nebepameni,gi buvom pačios geriausios.-juoktis pradėjo mama.
-O,sveika Ingrida,senai girdeta,mes po truputi gyvenam,Rikardas mokosi,viskas yra gerai,o kaip tu ir tavo mergaitė?-klausinėjo.
-Patikėk viskas gerai,tik Miglė po Rikardo išvažiavimo nebetokia mergaitė.Ji gabi mergina,mokykloje pirmūnė,bet bijau,kad nuotaiku kaita ja paveikti gali.-atsakė.
Inga šnekėjosi su mama kol neišgirdau,kad jie gyvena Anglijoje.Mama staiga numetė ragelį ir pažiūrėjus į mane,lėkė vytis.
Aš nubėgau į savo kambarį ir apsiverkiau..
Mama įėjus tarė :
-Tau skaudu,kad jie toli nuo čia?-pasidomėjo.
-Mamyte,tu neeisivaizduoji,ką reiškia neteekti artimo draugo.-kukčiodama išlemenau.
Mama apkabino mane aš nusiraminau ir išgirdau skambinant savo telefona.
Pasižiūriu numeris nelietuviškas prasideda + 44 , maniau numesiu. antra kartą skambino mama sako :
-Nepakelsi?-klausė.
-O tu manai čia Rikardas?-nusivaliau ašaras.
Mama tylėjo,nes žinojo,kad jis.
Atsiliepiau išgirdau nebe tą vaikišką balsą,o jau visą vyrišką.
-Hello,kaip laikaisi,Migliuk?-nusijuokė Rikardas.
-Rikardai?-klausiau.
-Tas pats Rikardukas,-atsakė.
-Atpažinau tave iš tai,kad tu mane vadindavai Migliuku.-apsidžiaugiau.
Šnekėjom 3 - is valandas,kol neatėjo laikas man namų darbų daryti,jis pasakė,kad ryt atskris vakare čia pas dėde.
Mano širdis pradėjo spurdėti,kaip spirgiukė keptuvei.
Nespėjus atsistoti nuo lovos nukritau ir ......
Atgal į viršų Go down
Sidabrinė
Pasauliui esi kažkas, o kažkam esi visas pasaulis.

Pranešimų skaičius : 1376

RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorija " Kas nutinka gyvenime "   Sk. 04 08, 2012 10:01 am

Gražu :) Laukiu tęsinio ;)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://donatasmontvydas.nice-forum.net/
Snieguolee
Panelė moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorija " Kas nutinka gyvenime "   Sk. 04 29, 2012 12:38 pm

3 dalis. ... Gulejau..Pajaučiau dideli smūgį krintant,ant žemės...
Mama atbėgusi į kambarį nesuprato,ką aš veikiu ant grindų.Ji mane žadino,sakė nejuokauti šitaip,bet atsakymo nesulaukė..Ji manęs nepakėlė nuo grindų,nes kuo skubiau bėgo prie telefono,iškvietė greitąją ir greitoji jau buvo po 5 minučių mano kambaryje,paguldė mane į šiltą lova,uždėjo kažką šalto ant galvos..Aš atsikėlus nesupratau,kas man nutiko,paklausiau mamos ji atsakė nieko baisaus,išėjo mama su gyditoju ir už durų šnekėjosi,kad reikia nuvešti mane tirimams..MANE TIRIMAMS??? Kodėl,gi man sakė nieko nėra...Keliuosi iš lovos pasiimti telefono nuo žemės ir staiga suskausta pilva... negaliu atsikelti iš lovos kas man yra,mintyse galvojau .pašaukiau mama!
-Dukra,kas yra aš jau čia!-riktelėjo mama.
Nieko nesakiau tik rodžiau į apačia,ji suprato,kad prašau telefono ir palinkėjo man geros nakties.
Parašau žinute į nelietuvišką numeri ;
~ Sveikas,Rikardai..Tu žinotum kaip pasiilgau Tavęs,kaip trūksta tų laikų kai buvom vaikais..Paskambink kaip galėsi,turiu daug ką papasakot.~
Tylaaa...
Jokios sms žinutės negavau ..
Girdžiu pasibeldė kažkas į duris,pasakiau,kad galėtu užeiti.
Tai buvo tėtušis... Taip apie jį neminėjau,jis mus paliko kai man buvo 3metukai . Fainas bičas ar ne?
-Labas Dukryte,kaip jautiesi?-paklausė .
-Viskas butu buvę dar geriau,jei čia nebūtum atėjęs.-pasakiau.
Klausinėjo kiek norėjo,viską atsakinėjau ..Ir pasakiau,kad noriu miego ir kad paliktu mane vieną mano kambaryje,jis pabučiavo į kaktą ir išvažiavo.
Jam išeinant nusivaliau šita jo `tipo` rūpestingą bučki.
Staiga pareina žinutė tonų ' Žinute,žinute,žinute tu gavai ' . Parašė Rikardas!!!
~Sveika,Milda. Gali būti,kad pasiilgai :) . Šiandien išskrendu,ryt gal susimatysim,iki. :)~
Tik tiek????? Čia kažkokia nesamonė,kaip taip gali būti.Juk jam aš rūpėjau... O gal tik kaip buvome vaikai? Jis grįš pakalbėsim...
Aš užmiegu ....
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorija " Kas nutinka gyvenime "   

Atgal į viršų Go down

Istorija " Kas nutinka gyvenime "
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11