OFICIALUS EGLĖS JAKŠTYTĖS FC #1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OFICIALUS EGLĖS JAKŠTYTĖS FC #1

Oficialus 'sienų drebintojos' savo balsu Eglės Jakštytės fanų forumas !
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse

Go down 
+4
Migliūūtė.:**
im deimukoou
Rūta
Jolly
8 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Jolly
Panelė administratorė
Jolly


Pranešimų skaičius : 3446
Join date : 2009-09-15
Age : 29
Miestas : Pabradė

Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse    Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Icon_minitimePen. 02 11, 2011 5:24 pm

Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse    Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Icon_minitimePen. 02 11, 2011 6:09 pm

Kaip suprasti? Nejaugi Eglė susimovė, jei taip paklausė "kas atsitiko? "....?? ;ooo
Atgal į viršų Go down
Jolly
Panelė administratorė
Jolly


Pranešimų skaičius : 3446
Join date : 2009-09-15
Age : 29
Miestas : Pabradė

Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse    Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Icon_minitimeŠt. 02 12, 2011 9:17 am

Gal tiesiog komisija veltui kokį komentarą pasakė ;D
Atgal į viršų Go down
Rūta
Panelė administratorė
Rūta


Pranešimų skaičius : 2684
Join date : 2009-09-11
Age : 26

Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse    Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Icon_minitimeŠt. 02 12, 2011 9:48 am

Kiek žinau, tai Rosita Eglę pavadino tuščia Ruslano kopija...
Atgal į viršų Go down
im deimukoou
mano žvaigždė arčiausiai mėnulio.
im deimukoou


Pranešimų skaičius : 86
Join date : 2011-01-27
Age : 27
Miestas : pajurys

Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse    Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Icon_minitimeŠt. 02 12, 2011 10:52 am

kazkokie vejai cia :D
Atgal į viršų Go down
Jolly
Panelė administratorė
Jolly


Pranešimų skaičius : 3446
Join date : 2009-09-15
Age : 29
Miestas : Pabradė

Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse    Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Icon_minitimeŠt. 02 12, 2011 11:22 am

Rūth.* rašo:
Kiek žinau, tai Rosita Eglę pavadino tuščia Ruslano kopija...

Keista ta Rosita. Manau ji palaikys Eglę... O čia...
Atgal į viršų Go down
Rūta
Panelė administratorė
Rūta


Pranešimų skaičius : 2684
Join date : 2009-09-11
Age : 26

Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse    Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Icon_minitimeŠt. 02 12, 2011 12:39 pm

aš tai išvis nesuprantu kas ją leidžia į komisiją. Kritikuoja amžinai kitus, geriau į save pažiūrėtų. Ir šiaip, komisija nekokia. Kai du nariai apsakė, kad jiems patinkančios dainos dažniausiai būna paskutinėse vietose. Tai ir jie rinks tokias dainas kurios bus paskutinės, tai suprantu??
Atgal į viršų Go down
im deimukoou
mano žvaigždė arčiausiai mėnulio.
im deimukoou


Pranešimų skaičius : 86
Join date : 2011-01-27
Age : 27
Miestas : pajurys

Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse    Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Icon_minitimeŠt. 02 12, 2011 1:51 pm

Ruta nesupyk, bet nesutinku su tavo nuomone. Eglei dar toli iki Rositos. Ir seip Rosita viena geriausiu dainininkiu Lietuvoje todel ir sedi ji toje komisijoje :D O del komisijos, manau dauguma ten tikrai supranta ko reikia Eurovizijai,o sveika kritika niekam dar nepakenke.. :)
Atgal į viršų Go down
Rūta
Panelė administratorė
Rūta


Pranešimų skaičius : 2684
Join date : 2009-09-11
Age : 26

Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse    Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Icon_minitimeŠt. 02 12, 2011 2:55 pm

Neturiu už ką pykt, tiesiog Rositos nelaikau gera dainininke ir nesižaviu jos cypiančiu balsu. Bet aišku, kiek žmonių tiek nuomonių :)p
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse    Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Icon_minitimeŠt. 02 12, 2011 9:34 pm

Rūth.* rašo:
aš tai išvis nesuprantu kas ją leidžia į komisiją. Kritikuoja amžinai kitus, geriau į save pažiūrėtų. Ir šiaip, komisija nekokia. Kai du nariai apsakė, kad jiems patinkančios dainos dažniausiai būna paskutinėse vietose. Tai ir jie rinks tokias dainas kurios bus paskutinės, tai suprantu??

būkim biedni, bet teisingi. nebūtina pradėt "stumt" ant Rositos, kad ji sukritikavo Eglę. Eglei dar toli gražu iki jos. nes Rosita tikrai yra viena geriausių Lietuvos dainininkių. jei tokia nebūtų nesodintų į komisiją. ir šiaip, komisija ir yra tam, kad pasakytų žmogui kur yra klaidos, kas negerai ir pan., kitaip sakant kritikuot. tai vat.
ir aš visiškai su Rositos nuomone sutikau. nes nors daina ir tikrai eurovizinė, pasirodymas buvo nuo kažko kopijuotas. ir ji nesakė, kad konkrečiai nuo RuslanOS, bet pasvarstė. mes su mama sedėdamos ir žiūrėdamos tą patį kalbėjom. nors tikrai neesam muzikos ekspertės. tai vat. mano nuomonė būtų tokia.
Atgal į viršų Go down
Sidabrinė
Pasauliui esi kažkas, o kažkam esi visas pasaulis.
Sidabrinė


Pranešimų skaičius : 1376
Join date : 2009-09-19
Age : 28
Miestas : Šiauliai (:

Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse    Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Icon_minitimeSk. 02 13, 2011 8:07 am

Pritariu Miglei ir Deimantei.
Atgal į viršų Go down
http://donatasmontvydas.nice-forum.net/
Rūta
Panelė administratorė
Rūta


Pranešimų skaičius : 2684
Join date : 2009-09-11
Age : 26

Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse    Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Icon_minitimeSk. 02 13, 2011 10:23 am

Pasikartosiu - kiek žmonių tiek nuomonių. Man Rosita niekada nepatiko ir niekada nepatiks. Per daug pasikėlus ir mano, kad yra pati geriausia. Man tokie žmonės nepatinka :)
Bet kadangi čia ne Rositos fanų forumas tai ir baikim apie ją diskutuot :)
Atgal į viršų Go down
Jolly
Panelė administratorė
Jolly


Pranešimų skaičius : 3446
Join date : 2009-09-15
Age : 29
Miestas : Pabradė

Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse    Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Icon_minitimeSk. 02 13, 2011 10:31 am

Kaip aš džiaugiuosi, kad Montvydas nepateko su ta daina. Bet tai koks jis kvailas!!! Turėjo greitą versiją dainos. Pamenu klausiau ir šelau, nes buvo išties gera daina, o per pusfinalį... Nu žodžiu... Montvydas labai, labai mane nuvylė...
Atgal į viršų Go down
Sidabrinė
Pasauliui esi kažkas, o kažkam esi visas pasaulis.
Sidabrinė


Pranešimų skaičius : 1376
Join date : 2009-09-19
Age : 28
Miestas : Šiauliai (:

Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse    Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Icon_minitimeSk. 02 13, 2011 10:34 am

Rūta, o tu su Rosita bent esi bendravus gyvai ?

Jei kalbant apie Montvydą, tai jis iš ties nusidainavo. Gaila.. :((


Paskutinį kartą redagavo Sidabrinė, Sk. 02 13, 2011 10:35 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
http://donatasmontvydas.nice-forum.net/
Rūta
Panelė administratorė
Rūta


Pranešimų skaičius : 2684
Join date : 2009-09-11
Age : 26

Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse    Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Icon_minitimeSk. 02 13, 2011 10:35 am

Jolly rašo:
Kaip aš džiaugiuosi, kad Montvydas nepateko su ta daina. Bet tai koks jis kvailas!!! Turėjo greitą versiją dainos. Pamenu klausiau ir šelau, nes buvo išties gera daina, o per pusfinalį... Nu žodžiu... Montvydas labai, labai mane nuvylė...
Kur galima kitą versiją išgrist? :D
Atgal į viršų Go down
Jolly
Panelė administratorė
Jolly


Pranešimų skaičius : 3446
Join date : 2009-09-15
Age : 29
Miestas : Pabradė

Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse    Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Icon_minitimeSk. 02 13, 2011 10:36 am

Evelina gal ir gražiai dainavo, bet praeitais metais jos daina man labiau patiko! Dabar gal šiek tiek per liūdna... Nu gal ne eurovizijai. Reikia kažko originalaus, bet Lietuva nesupranta to.
Atgal į viršų Go down
Jolly
Panelė administratorė
Jolly


Pranešimų skaičius : 3446
Join date : 2009-09-15
Age : 29
Miestas : Pabradė

Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse    Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Icon_minitimeSk. 02 13, 2011 10:37 am

Rūth.* rašo:
Jolly rašo:
Kaip aš džiaugiuosi, kad Montvydas nepateko su ta daina. Bet tai koks jis kvailas!!! Turėjo greitą versiją dainos. Pamenu klausiau ir šelau, nes buvo išties gera daina, o per pusfinalį... Nu žodžiu... Montvydas labai, labai mane nuvylė...
Kur galima kitą versiją išgrist? :D

Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse    Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Icon_minitimeSk. 02 13, 2011 10:39 am

Jolly rašo:
Kaip aš džiaugiuosi, kad Montvydas nepateko su ta daina. Bet tai koks jis kvailas!!! Turėjo greitą versiją dainos. Pamenu klausiau ir šelau, nes buvo išties gera daina, o per pusfinalį... Nu žodžiu... Montvydas labai, labai mane nuvylė...

aš tai biškį susigrūzinau, kad nepateko toliau. bet pats kaltas. tikrai. taip jau sulėtino tą dainą. galvojau tik iš pradžių lėtai dainuos, tada kažką padarys ir tą greitesnę versiją pradės dainuot. laukiau laukiau ir pyst žiūriu nueina jau nuo scenos. nu bleeeeeem galvoju. nu žodžiu, nesupratau aš jo pasirinkimo tokio. :}
Atgal į viršų Go down
Rūta
Panelė administratorė
Rūta


Pranešimų skaičius : 2684
Join date : 2009-09-11
Age : 26

Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse    Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Icon_minitimeSk. 02 13, 2011 10:39 am

Dėkui.
Jo, Evelinos balsas tikrai įspūdingas, bet daina nelabai Euroviziška. Iš vis, Eurovizijai reikia trankios dainos, kad visi norėtų keltis ir šokti, o ne baladžių ar operečių... :)
Atgal į viršų Go down
Jolly
Panelė administratorė
Jolly


Pranešimų skaičius : 3446
Join date : 2009-09-15
Age : 29
Miestas : Pabradė

Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse    Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Icon_minitimeSk. 02 13, 2011 10:41 am

Miglė. rašo:
Jolly rašo:
Kaip aš džiaugiuosi, kad Montvydas nepateko su ta daina. Bet tai koks jis kvailas!!! Turėjo greitą versiją dainos. Pamenu klausiau ir šelau, nes buvo išties gera daina, o per pusfinalį... Nu žodžiu... Montvydas labai, labai mane nuvylė...

aš tai biškį susigrūzinau, kad nepateko toliau. bet pats kaltas. tikrai. taip jau sulėtino tą dainą. galvojau tik iš pradžių lėtai dainuos, tada kažką padarys ir tą greitesnę versiją pradės dainuot. laukiau laukiau ir pyst žiūriu nueina jau nuo scenos. nu bleeeeeem galvoju. nu žodžiu, nesupratau aš jo pasirinkimo tokio. :}

Būtų greitą pasirinkęs būtų tikrai praėjęs į finalą. Gal net į pačią euroviziją. Gal tas Martynas Tyla jam pasakė letą dainuot...
Atgal į viršų Go down
Migliūūtė.:**
when i see your face, there's not a thing that i would change.♥



Pranešimų skaičius : 1233
Join date : 2009-10-21
Miestas : .

Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse    Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Icon_minitimeSk. 02 13, 2011 10:42 am

Rūta, kiekvienais metais vis kitaip. nežinai kokia daina bus favoritė. nes serbai kažkada su balade sugebėjo laimėt, kurios nė vieno žodžio nepamenu, tai čia nepasakysi.

Jolanta, velnias žino. manau jis galvojo, kad savo balso galimybes lėtoj atskleis ar kažkas tokio. nu bet yra kaip yra. :}
Atgal į viršų Go down
Rūta
Panelė administratorė
Rūta


Pranešimų skaičius : 2684
Join date : 2009-09-11
Age : 26

Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse    Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Icon_minitimeSk. 02 13, 2011 10:46 am

Bet retai baladės laimi, dažniau trankios dainos.
Atgal į viršų Go down
Jolly
Panelė administratorė
Jolly


Pranešimų skaičius : 3446
Join date : 2009-09-15
Age : 29
Miestas : Pabradė

Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse    Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Icon_minitimeSk. 02 13, 2011 10:49 am

Rūth.* rašo:
Bet retai baladės laimi, dažniau trankios dainos.
Pritariu.
Atgal į viršų Go down
Rūta
Panelė administratorė
Rūta


Pranešimų skaičius : 2684
Join date : 2009-09-11
Age : 26

Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse    Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Icon_minitimeSk. 02 13, 2011 11:01 am

Pavyždžiui Ruslanos 'Wild Dance' arba Helenos Paparizou 'My number One'. Klausaus ir taškaus. Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  58497
Atgal į viršų Go down
Jolly
Panelė administratorė
Jolly


Pranešimų skaičius : 3446
Join date : 2009-09-15
Age : 29
Miestas : Pabradė

Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse    Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Icon_minitimeSk. 02 13, 2011 11:33 am

Į finalą nepatekę dalyviai neturėtų labai nusiminti — LRT pasilieka
teisę į finalinį renginį savo nuožiūra deleguoti 5 atlikėjus, dar
vienas atlikėjas ir toliau tęs kovą dėl galimybės atstovauti Lietuvai
„Eurovizijos“ dainų konkurse po balsavimo zebra.lt puslapyje.

Eglė dar ir be mūsų turi šansų. Bet palaikom ją vistiek zebroj ;]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse    Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse  Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Spalvingas 2-asis Eurovizijos pusfinalis: Nuo nusidainavimų iki merginų dėžėse
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pirmasis pusfinalis
» Antrasis pusfinalis
» Trečias pusfinalis
» Žvaigždžių duetai 5 (19 laida pirmasis pusfinalis)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
OFICIALUS EGLĖS JAKŠTYTĖS FC #1 :: Eurovizija (2011)-
Pereiti į: